Katagoria: Dealerzy sprzętu, opublikowano: 17 lipca 2014


Agrotechnika

Agrotechnika

Wizytówka firmy: Agrotechnika


Ofera dealera:
Autoryzowany dealer: John Deere,
Przedstawiciel:
Obszar:


Przemysłowa 15
21-400 Łuków
+48 (25) 6440 275
Witryna: http://www.agrotechnika.net/Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży maszyn rolniczych, części zamiennych oraz olejów i smarów. Firma powstała w 2000 roku i od tego czasu prowadzi swoją działalność na terenie północno-wschodniej i centralnej Polski.

Oferta firmy jest skierowana do gospodarstw rolnych i specjalistycznych, przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie gospodarstw rolnych we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności oraz ułatwiające i wspomagające pracę.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży maszyn rolniczych, części zamiennych oraz olejów i smarów. Firma powstała w 2000 roku i od tego czasu prowadzi swoją działalność na terenie północno-wschodniej i centralnej Polski.

Oferta firmy jest skierowana do gospodarstw rolnych i specjalistycznych, przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie gospodarstw rolnych we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności oraz ułatwiające i wspomagające pracę.

Trzon oferty stanowią modele ciągników John Deere o mocy od 55KM do 360KM, ale Klientom oferowana jest również gama kombajnów zbożowych, maszyn zielonkowych, siewników, rozsiewaczy, maszyn do kultywacji, pras, opryskiwaczy rolniczych, ładowarek i wielu innych.

Dowodem na chęć ciągłego poprawiania jakości usług świadczonych Klientom jest m.in. powiększenie zespołu pracowników do ponad 20 osób oraz otwarcie nowego oddziału w Łukowie, oferującego pełen asortyment głównej siedziby firmy. W maju 2012 roku firma P.U.H. Agrotechnika zainaugurowała otwarcie nowej siedziby w Ciciborze Dużym. Nowy budynek został otwarty zaledwie 12 lat po rozpoczęciu działalności sprzedażowej i serwisowej przez właściciela – Krzysztofa Laszuka. Nowa lokalizacja jest więcej niż tylko siedzibą firmy. Mieści się tam również profesjonalny warsztat napraw oraz plac wystawowy. Posiadamy duże doświadczenie oraz wyszkoloną kadrę pracowniczą, która służy poradami oraz doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w zawodzie, podpartej uczestnictwem w licznych szkoleniach odbywających się w Polsce, jak i poza jej granicami. P.U.H. Agrotechnika prowadzi pokazy i szkolenia plenerowe w zakresie konstrukcji i eksploatowania maszyn oraz urządzeń użytkowanych w gospodarstwie. Uczestniczy w wystawach oraz pokazach na terenie naszej działalności. Satysfakcja klienta jest dla nas cenniejsza niż zdobyte nagrody i wyróżnienia.

Korzystając z siły i doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie – wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn.

 

Dziękujemy za zaufanie!

W swojej ofercie posiadamy:

  • ciągniki rolnicze i komunalne
  • kombajny zbożowe
  • maszyny czołowych światowych i polskich producentów
  • maszyny komunalne
  • części zamienne do wszystkich marek zachodnich
  • oleje i środki smarne

Prowadzimy usługi z zakresu:

  • przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • wyceny i napraw maszyn sprowadzonych z zagranicy
  • pomocy w uzyskaniu kredytów preferencyjnych i fabrycznych
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów pod wnioski ze wsparciem środków UE

Antibiotics, Antiparasitic, doxycycline 500mg side effects, buy doxycycline 500mg for horses – cecos.edu.pk.
you buy valtrex at walgreens valacyclovir and. Conducting the the the reviews …
prednisone 5mg generic how much does prednisone cost with insurance prednisone without prescription

null

OrderNoRxx.com

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This