Katagoria: Dealerzy sprzętu, opublikowano: 16 maja 2014


Asprim

Asprim

Wizytówka firmy: Asprim


Ofera dealera: ,
Autoryzowany dealer: Case IH, Steyr, Pottinnger,
Przedstawiciel: Pomot, Mascar, DeLevel, Mandam, CynkoMet,
Obszar: ,


ul. Kolejowa 79a
24-220 Niedrzwica Duża
tel. 081 517 53 35
Mail: serwis@asprim.pl
Witryna: http://www.asprim.pl/ASPRIM działa na rynku od 1995 roku. Siedziba firmy mieści się w Niedrzwicy Dużej. Posiadamy także oddział w Chełmie.Obszarem naszej działalności jest województwo lubelskie i podkarpackie.

Prowadzimy działalność w zakresie szerokiej obsługi rolnictwa. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami, co pozwala nam zapewnić wysokiej jakości kompleksowe zaopatrzenie gospodarstw rolnych.

Oferujemy: sprzęt, urządzenia, pasze i karmy dla zwierząt, nasiona traw i kukurydzy, środki higieny, folie do pryzm i balotów, zakiszacze i konserwanty do kiszonek oraz środki ochrony roślin. W naszej ofercie mamy szeroki asortyment ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych renomowanych producentów zagranicznych i polskich.

Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych produkcji krajowej i zagranicznej oraz serwis mobilny i stacjonarny.


Dec 30, 2014 – ХWe do not indicate the cost of your order on the package. You do not need to pay “Buy cheap generic fluoxetine online without prescription” 
amoxil online no prescription generic amoxil amoxil buy
order zyban online uk buy bupropion

null

treating cancer tumors

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This