Katagoria: ciągników rolniczych, opublikowano: 08 maja 2014


Farmer

Farmer
 
Wizytówka firmy: Farmer
 

Farmer Sp. z o.o.
ul. Białostocka 200
16-100 Sokółka

tel: +48 85 711 01 00
fax: + 48 85 711 01 01


Mail: biuro@farmer.net.pl
Witryna: http://farmer.net.pl/
Producent: 

 

Firma „Farmer” Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce została zarejestrowana w kwietniu 2003r. Dynamiczny rozwój i aspiracje sprawiły iż nawiązano współpracę z światowymi dostawcami tj. John Deere, Iveco, MMZ, ZF i Carraro. Opracowano nowe prototypy, a następnie sukcesywnie wdrażano je do produkcji seryjnej. W rezultacie na dzień dzisiejszy w ofercie jest około 20 modeli. Oferta produktowa jest różnorodna w zakresie mocy i rozwiązań technologicznych (m.in. ciągniki z napędem na 4 koła lub tylko oś 2 koła, w wariancie z kabiną i bez). 

Nadrzędnym celem FARMERA jest produkcja  ciągników rolniczych najwyższej jakości, spełniających wysokie oczekiwania klientów. W  tym celu w roku 2005 wdrożono System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Wprowadzony, utrzymywany i ciągle doskonalony system pomaga nam w dostosowaniu produktu do oczekiwań Klienta.

Na dzień dzisiejszy nasze ciągniki sprzedajemy w kraju oraz eksportujemy m.in. do Chorwacji, Słowenii, Litwy, Bułgarii, Irlandii, Węgier, Łotwy, Anglii, Tajlandii, Algierii, Rumunii, Słowacji, Mołdawii i Finlandii. Dynamiczny rozwój zakładu, poszerzanie gamy produkowanych modeli, ciągły wzrost sprzedaży w kraju i za granicą dał sygnał do podjęcia wysiłków by w najbliższym czasie rozpocząć budowę nowoczesnej hali produkcyjnej.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This