Katagoria: ciągników rolniczych, opublikowano: 08 maja 2014


Farmtrac

Farmtrac
 
Wizytówka firmy: Farmtrac
 

Farmtrac Tractors Europe Sp. z.o.o.
ul. Przemysłowa 11
11-700 Mrągowo
tel. +48 89 7433700
fax. +48 89 7433701

Mail: farmtrac@farmtrac.com.pl
Witryna: http://farmtrac.pl/
Producent: 

 

Początki firmy Farmtrac to 2000 r., gdy rozpoczęliśmy produkcję ciągników w naszej fabryce w Mrągowie.

Od skromnych początków po uzyskanie statusu największego krajowego producenta ciągników rolniczych, filozofia naszej firmy zawsze stawiała na prostą i niezawodną konstrukcję – nieobciążoną nadmierną ilością zbędnej elektroniki.

Obecnie w ofercie posiadamy ponad 20 typów i odmian ciągników. Produkowane są one zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.

Nasze proste i niezawodne konstrukcje opierają się na rozwiązaniach najbardziej renomowanych europejskich firm produkujących podzespoły. Wśród naszych dostawców są m.in. ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA oraz około 60 renomowanymi polskich producentów części i podzespołów. Wszystkie nasze maszyny posiadają europejskie homologacje i spełniają wszystkie europejskie normy.

Posiadamy swój własny dział rozwoju produktu, w którym pracują czołowi polscy inżynierowie – często z ponad 30 letnim doświadczeniem. To dzięki nim udało nam się skonstruować kluczowe modele ciągników – takie jak 675 DT (Maszyna Roku 2011) oraz nowe 7100 DT i 7110 DT (najnowsze ciągniki Farmtrac).

Farmtrac to nadal prężnie rozwijająca się marka. Z roku na rok nasze ciągniki spotykają się z coraz większym uznaniem i sukcesami.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This