Katagoria: ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych, opublikowano: 08 maja 2014


John Deere

John Deere
 
Wizytówka firmy: John Deere
 

John Deere Polska Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1b
62-080 Tarnowo Podgórne
tel.: +48 61 81 15 196
faks: +48 61 81 15 197

Witryna: https://www.deere.pl
Producent:  , , , , , , ,

 

Firma John Deere działa w różnych branżach, ale obszary jej działalności są wzajemnie ze sobą powiązane. Dwa podstawowe obszary — maszyny i urządzenia dla rolnictwa i budownictwa — są doskonale przygotowane do wykorzystania ogólnoświatowego rozwoju gospodarczego.

Dwa kolejne — maszyny i sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych i dla leśnictwa — wspierają i poszerzają możliwości rozwoju światowych kanałów dystrybucji. A obszary działalności takie, jak usługi finansowe, silniki i napędy, rynek części czy opracowywanie  inteligentnych rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, są wzmocnieniem dla produkcji maszyn i urządzeń.

 

Firma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach.

Nowe możliwości otwierają nowe drogi rozwoju. Jesteśmy zawsze przygotowani i otwarci na skorzystanie z nich. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią — rolników i hodowców oraz właścicieli ziemi i osób zajmujących się budownictwem.

W firmie John Deere nigdy nie zapomniano i nigdy nie sprzeciwiono się najważniejszym wartościom uznawanym przez założyciela firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności. Te wartości determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom i pracownikom.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This