Katagoria: ciągników rolniczych, opublikowano: 08 maja 2014


Lindner

Lindner
 
Wizytówka firmy: Lindner
 

P.P.H. "Hydro-Masz" Sęcerski Sp.j.
Zapole 79/5
98-275 Brzeźno
tel./fax 43 820 38 95

Witryna: http://www.lindner-traktor.pl/
Producent: 

 

Firma Traktorenwerke Lindner powstała w 1946 w niewielkim miasteczku Kundl, w austriackim Tyrolu. Pierwszy ciągnik opuścił bramy zakładu w roku 1948.

Już od pierwszych lat istnienia firma rozwijała się bardzo szybko. Po kilkuetapowej rozbudowie po dziesięciu latach istnienia w 1958 liczyła 200 pracowników i produkowała do 2000 ciągników rocznie. Ciągniki Lindner na stałe zaistniały w krajobrazie Austrii, firma podjęła także eksport do Francji, Włoch i Hiszpanii.

Bardzo udane modele Geotrac przechodziły kolejne modyfikacje i udoskonalenia, na stałe zagościły w nich EHR oraz elektrohydrauliczne sprzęgło WOM (z wyjątkiem typowo górskich modeli Geotrac 63 i 73). Po 8 latach produkcji serii świętowano wyprodukowanie 10-tysięcznego modelu Geotrac.

Produkcja fabryki w ostatnich latach to przeciętnie 1200 ciągników Geotrac oraz 250 transporterów uniwersalnych Unitrac. Każdy ciągnik wyjeżdżający z fabryki podlega najdokładniejszej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Każdy ciągnik posiada swojego właściciela – firma produkuje maszyny wyłącznie na zamówienie, dokładnie dopasowując każdy produkt do wymagań klienta. Na filozofię zarządzania firmą wpływa fakt, że Lindner pozostaje ostatnim europejskim producentem ciągników pozostającym całkowicie pod kontrolą rodziny założycieli – nie jest związany w najmniejszym stopniu z żadnym światowym koncernem. Pozwala to na skoncentrowanie wysiłków firmy w kierunku zadowolenia klienta i produkcji wyrobów najwyższej jakości, a nie na maksymalizowaniu możliwego zysku.

Generalnym dystrybutorem ciągników i transporterów Lindner na rynku polskim jest: P.P.H. „Hydro-Masz” Sęcerski Spółka Jawna.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This