Katagoria: przyczep rolniczych, opublikowano: 28 kwietnia 2015


MetalTech

MetalTech
 
Wizytówka firmy: MetalTech
 

Zakład Mechaniczny METALTECH Sp. z o.o.
78-650 Mirosławiec
ul. Orla 6
Tel. centrala: 0048-67-259-51-76, 0048-67-259-51-12
Fax: 0048-67-259-50-35

Mail: poczta@metaltech.com.pl
Witryna: http://www.metaltech.com.pl
Producent:  , , , ,

 

Zakład Mechaniczny METALTECH to spółka założona 1 kwietnia 1992 roku. Należy do czołówki polskich producentów maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w rolnictwie, budownictwie i leśnictwie. Produkuje przede wszystkim różnego rodzaju przyczepy oraz maszyny do pobierania, przyrządzania i zadawania pasz. Odbiorcami tych urządzeń są klienci krajowi i zagraniczni. Ponadto produkuje również maszyny szkółkarskie i leśne oraz konstrukcje stalowe na zlecenie różnych firm krajowych i zagranicznych.

Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom zakład zatrudnia na chwilę obecną ok. 290 osób. Posiada własne biuro konstrukcyjne oraz bogaty, zmodernizowany park maszynowy, wypalarki laserowe, roboty spawalnicze i maszyny sterowane numerycznie.Wszystkie elementy metalowe są dokładnie oczyszczane w procesie śrutowania, następnie pokrywane lakierami proszkowymi lub pokrywane lakierami metodą natryskową. Z kolei nad poprawnością techniczną wyrobów czuwa wykwalifikowane biuro konstrukcyjne, które do pracy nad produktami wykorzystuje techniki komputerowe.

ZM Metaltech najsilniej czuje się w segmencie przyczep trójstronnego wywrotu gdzie niewątpliwie jest niekwestionowanym liderem.

Produkcja, doskonałe rozwiązanych technicznie i dostosowanie wyrobów do potrzeb klienta oraz dbałość o ich wysoką jakość to nadrzędny cel działania kierownictwa i całej załogi.

 

buy fluoxetine In Glasgow Uk Discount Prices . Women’s Health. Contact Us, Erectile Dysfunction, E-check.
best place to buy valtrex online, valacyclovir for cold sores best dose – rockgateco
buy zyban nz purchase zyban

null

order Cialis

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This