Katagoria: ciągników rolniczych, przyczep rolniczych


Metal-Fach

Metal-Fach Sp. z o.o z siedzibą w Sokółce, ul. Kresowa 62, w północno-wschodniej części Polski, jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych w Polsce i na świecie.

MetalTech

Zakład Mechaniczny METALTECH to spółka założona 1 kwietnia 1992 roku. Należy do czołówki polskich producentów maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w rolnictwie, budownictwie i leśnictwie.

JOSKIN

JOSKIN buduje najszerszy światowy program przyczep rolniczych do transportu i rozprowadzania nawozów. Jego maszyny przemierzają pola w całej Europie i w wielu regionach świata. Firma dostarcza regularnie maszyny do niemal 40 krajów .Spółka, założona w 1968 r. przez Victora Joskin, przekształciła się w międzynarodową grupę, która zachowała swoją strategiczną i finansową niezależność oraz rodzinny system zarządzania.

CynkoMet

CynkoMet sp. z o.o. został zarejestrowany w 2003 roku, ale nasza tradycja produkcji maszyn rolniczych sięga 1956 roku. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-handlowo-usługowym. Naszą specjalnością jest cynkowanie ogniowe. Wieloletnie doświadczenie i perfekcyjna technika czynią z nas liderów branży w regionie. Nasze usługi obejmują przede wszystkim cynkowanie konstrukcji stalowych oraz produkcję i sprzedaż maszyn rolniczych. Dodatkowo oferujemy obróbkę wiórową, spawanie konstrukcji stalowych, malowanie, śrutowanie oraz usługi koparko-ładowarką. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie oraz zadowolenie naszych klientów pozwoliły nam na zdobycie wyróżnień między innymi Forbesa, Gepardów Biznesu czy Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Jako przedsiębiorstwo położone na terenie objętym programem NATURA 2000, CynkoMet cechuje się też odpowiedzialnością ekologiczną i wysoką dbałością o środowisko naturalne.

Wodziński

P.P.H.U. “Wodziń­ski” to wie­lo­let­nia tra­dy­cja prze­twa­rza­nia wyso­kiej jako­ści stali.
Nasza firma ist­nieje od grud­nia 1981 roku i zaj­muje się przede wszyst­kim pro­duk­cją i rege­ne­ra­cja wybra­nych maszyn sadow­ni­czych, przy­czep rol­ni­czych oraz każ­dego rodzaju zabu­dów do samo­cho­dów dostaw­czych i ciężarowych.

Fliegl

Grupa firm Fliegl jest obecna na całym rynku europejskim.
Ponadto nawiązaliśmy kontakty handlowe z krajami spoza Unii Europejskiej, w Afryce, Ameryce Południowej itd.
Cały europejski rynek w sektorze maszyn rolniczych zarządzany jest z Töging.
Agro-Center w Kastl prowadzi zbyt elementów do maszyn rolniczych i pojazdów.

Strona 1 z 812345...Ostatnia »