Katagoria: ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych, maszyn do zbioru zielonek, przyczep rolniczych, opublikowano: 08 maja 2014


Pronar

Pronar
 
Wizytówka firmy: Pronar
 

ul. Mickiewicza 101 A,
17-210 Narew,
tel./fax 85 681 63 29, 85 681 64 29,
85 681 63 81, 85 681 63 82, 85 681 63 84,
fax 85 681 63 83

Mail: pronar@pronar.pl
Witryna: http://www.pronar.pl
Producent:  , , , , , , , , ,

 

PRONAR Sp. z o.o., z siedzibą w Narwi (woj. podlaskie), jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. Historia firmy PRONAR to przede wszystkim jej dynamiczny rozwój – przekształcenie z małej firmy w jedno z największych przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniających blisko 1600 osób, czego wyrazem jest m.in. wyróżnienie na liście 500 największych polskich firm w rankingu tygodnika „Polityka”. Produkcja prowadzona jest w kilku fabrykach zlokalizowanych w województwie podlaskim m.in. w Narwi, Strabli, Narewce i Siemiatyczach.

Plany inwestycyjne zakładają otwarcie kolejnych zakładów wyspecjalizowanych w konkretnym segmencie maszyn. Liczni partnerzy handlowi na całym świecie potwierdzają dobitnie obecność firmy PRONAR również na rynkach międzynarodowych. Siła sukcesu marki z Narwi to przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie pracowników kadry kierowniczej a także całej załogi, nowoczesne metody produkcji, najwyższe standardy jakości, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz bogaty i oryginalny asortyment.

Oferta PRONAR to obszerny pakiet systemów i rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa, gospodarki komunalnej i transportu drogowego, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących najwyższej jakości maszyn charakteryzujących się niezawodnością pracy.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This