Katagoria: ciągników rolniczych, opublikowano: 08 maja 2014


Steyr

Steyr
 
Wizytówka firmy: Steyr
 

CNH Polska Sp. z o.o.
Ul. Otolińska 25
09-407 Płock
Tel. +48 (24) 267 96 00
Fax +48 (24) 267 96 05


Witryna: http://www.steyr-traktoren.com/pl_pl/Pages/Home.aspx
Producent: 

 

Już od ponad 60 lat marka Steyr działa w fabryce w St. Valentin, gdzie od 2006 roku znajduje się główna europejska siedziba marek rolniczych Steyr oraz Case IH. Na taką decyzję wpłynęły zarówno wysokie standardy profesjonalnych szkoleń przeprowadzanych w tej lokalizacji, jak i jakość produkcji na światowym poziomie. Potwierdzeniem słuszności tego kroku było wyprodukowanie ponad 10 500 ciągników w ubiegłym roku oraz ponownie zajęcie 1. miejsca przez Steyr wśród austriackich marek -producentów ciągników. To nie tylko firma, ale również cały region czerpie korzyści z ciągłej modernizacji zaawansowanej technologicznie fabryki oraz ostatniej inwestycji w nowe centrum szkoleniowe i obsługi gości.

Produkcja na światowym poziomie
Kluczowym czynnikiem sukcesu produkcji w fabryce w St. Valentin jest wdrożenie Światowej Klasy Systemów Produkcji (WCM) wraz z audytami rocznymi. System ten, używany także przez wiodących producentów motoryzacyjnych umożliwia stałą i zrównoważoną optymalizację wszystkich procesów biznesowych poprzez monitoring, kontrolę i ujawnianie potencjału ulepszeń w obszarach takich jak jakość, bezpieczeństwo, rozwój pracowników, logistyka oraz każdy pojedynczy etap produkcyjny w całym przedsiębiorstwie.

Każdy ciągnik Steyr szczyci Cię swoim austriackim dziedzictwem
19 różnych modeli ciągników Steyr o mocy od 58 do 228 KM  produkowanych jest z precyzją i zachowaniem najwyższych standardów jakości w fabryce w St. Valentin, a 90% z nich jest eksportowana. Zaczynając od wysoce wykwalifikowanych specjalistów, poddawanych ciągłemu szkoleniu poprzez usługi gwarantowane przez dilerów oraz warsztaty Steyr, wszystko to gwarantuje, że jakość każdego ciągnika – od elementów pojedynczych do końcowego produktu, który zejdzie z taśmy produkcyjnej będzie taka, z jakiej na całym świecie słynie Steyr.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This