Katagoria: ciągników rolniczych, maszyn do zbioru zielonek, przyczep rolniczych, opublikowano: 08 maja 2014


Ursus

Ursus
 
Wizytówka firmy: Ursus
 

URSUS S.A. Lublin - Siedziba Główna
20-209 Lublin
ul. Frezerów 7
tel. +48 22 266 0 266

Mail: ursus@ursus.com
Witryna: http://ursus.com.pl/
Producent:  , , , , , , , , ,

 

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania  doświadczeń   i podtrzymywania przemysłowych tradycji w oparciu o  rodzimy kapitał.  Z naszych maszyn korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka  pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa.

Profilem Spółki jest produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. W ofercie produktowej, Ursus stawia przede wszystkim na jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują światowym liderom, a dzięki włączeniu do naszej oferty sprawdzonych maszyn rolniczych, URSUS S.A.  zyskuje zupełnie nowe możliwości rozwoju szerokiego asortymentu wyrobów. Naczelną ideą Spółki jest wytwarzanie   różnorodnych  maszyn i urządzeń, nacechowanych europejską jakością wykonania i dobrą  ceną.

Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie  wszystkie nasze  działania skupiamy  na rozwoju i promocji  marki, zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych.

Ursus S.A. tradycyjnie reprezentuje  polski kapitał. Posiadamy zakłady produkcyjne w Lublinie, Dobrym Mieście, Biedaszkach Małych k. Kętrzyna i Opalenicy.  Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością  i wysoką jakością.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This