Katagoria: przyczep rolniczych, opublikowano: 16 kwietnia 2014


Zasław

Zasław
 
Wizytówka firmy: Zasław
 

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Krakowska 140
34-120 Andrychów
Fax: 33 875 16 66
+48 508 01 01 01

Witryna: www.zaslaw.pl
Producent:  , ,

 

Firma ZASŁAW – to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pojazdów uzytkowych. Zasław jest w czołówce producentów przyczep i naczep w Polsce. ZASŁAW zajmuje się opracowaniem, produkcją i sprzedażą pojazdów ciągnionych jak również zabudowywaniem podwozi samochodów dostawczych i ciężarowych.

Zasław istnieje od 1953 r. na początku jako główny producent przyczep przeznaczonych dla rynku rolniczego. Od lat 90-tych XX w. asortyment spółki obejmuje wszelkiego rodzaju pojazdy samochodowe – przyczepy i naczepy o DMC od 6 do 35 ton. Na swoje pojazdy ZASŁAW posiada homologacje Europejska.

Obecnie produkty ZASŁAW można spotkać na drogach Niemiec, Francji, Łotwy, Litwy, Czech, a także w Rosji. Od początku  istnienia firmy ponad 500 000 środków transportu zostało wyprodukowane i sprzedane na rynkach całej europy.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji środków transportu pozwala oferować i rekomendować pojazdy ZASŁAW. Pojazdy z pod znaku ZASŁAW są wytrzymałe, o ergonomicznej konstrukcji wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzone zarówno pod względem konstrukcji przez renomowane firmy inżynierskie z Krakowa jak również przetestowane w praktyce.

Produkty ZASŁAW są prostym i efektywnym rozwiązaniem dla przewozu różnych materiałów jak również zastosowań indywidualnych.

 

Dzisiaj ZASŁAW oferuje szeroki asortyment pojazdów użytkowych:

– naczepy skrzyniowe (firanka, burto-firanka, skrzyniowa, MEGA) z certyfikatem EN 12642 XL, TIR karnet,

– wywrotki (ze skrzynią stalową lub aluminiową, o konstrukcji klasycznej sześciennej lub half-pipe,  z typem zamknięcia Klapa, Drzwi, Klapo-drzwi),

– przyczepy i naczepy do przewozu kontenerów,

– przyczepy i naczepy z burtami do przewozu materiałów budowlanych,

– przyczepy i naczepy do transportu drewna ścinkowego jak również dłużycowego,

– zabudowy kubaturowe (zabudowy podwozi jak również przyczep),

– podwozia przyczep i naczep,

– przyczepy AGRO.

 

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This